F אנשים מעניינים בעולם העסקים – תקבול
Close

אנשים מעניינים בעולם העסקים

סת' גודין סופר, מנטור שיווק ופרסום, ניו- יורק ארה"ב.

הערכת הון 50 מיליון דולר, סת הוא יזם וסופר אמריקאי שכתב 17 ספרים שמתייחסים להיבטים השונים של שיווק, פרסום, יזמות עסקית, ומנהיגות. סת' היה חלוץ בחשיבתו על איך צריך לפרסם בעידן המודרני והביא לעולם את הקונספט של "שיווק בהסכמה" ,שיווק זה הוא שיווק שבאופן לא מסורתי מבקש מהצופה או המאזין הסכמה מראש לפרסום ולשיווק. בין ההישגים של סת' הם הקמת חברות ומכירתם, סגן נשיא של יאהו ואין ספור פרסים על עבודתו, ב 2018 התקבל להיכל התהילה של אגודת השיווק האמריקאית.

טוני רובינס , סופר, מאמן עסקי, נואם מוטיבציה הוליווד ארה"ב.

הערכת הון 600 מיליון דולר, טוני הוא נואם מוטיבציה ומאמן אישי לעסקים שהתפרסם בסוף שנות השמונים בזכות ספרי העזרה עצמית והקורסים שלו להעלאת המוטיבציה. טוני הוא מומחה NLP והתפרסם שהוא חבר לג'ון גריינדר מייסד שיטת ה NLP ושילב NLP בסמינרים ובספרי ההצלחה שלו. טוני הוא גם יזם מוכר בתחום הספורט ויש לו שותפות בקבוצת כדורגל בלוס אנג'לס ובמספר מיזמים שונים בארה"ב. טוני עבד עם אנשים כמו ביל קלינטון ויו ג'קמן ונחשב לאחד המאמנים העסקיים המובילים בעולם.

טים קוק מנכ"ל אפל, אלבמה ארה"ב.

הערכת הון ביליון דולר, יליד אלבמה גדל במשפחה במעמד הפועלים נחשב לאחד הכוכבים של העולם העסקי, עם מוסר עבודה מחמיר טים קוק גויס על ידי סטיב ג'ובס עצמו על מנת לייעל את מערך המשלוחים והלוגיסטיקה של אפל שבזמנו נחשב לבעייתי וגרם לחברה להפסדים. עבודתו של קוק גרמה לאפל לזנק ברווחיות ולאחר יישום רפורמה מקיפה שהתמקדה בייעול הזמנים של טיפול הסחורה במחסני אפל ויצירת נהלים מסודרים לעבודה עם ספקי מיקור חוץ הרווחיות של אפל זינקה לגבהים חדשים. טים החליף את סטיב ג'ובס ז"ל כמנכ"ל אפל עוד בעודו בחיים כאשר היה צריך לעבור טיפולים נגד סרטן.

אילון מאסק, יזם עסקי, מהנדס ומעצב תעשייתי, פרטוריה דרום אפריקה.

הערכת הון 199.9 ביליון דולר, אילון מאסק נולד בדרום אפריקה והיגר עם אימו לקנדה בגיל 17 שם החל את לימודיו בכלכלה ופיזיקה כאשר את התואר השני הוא תכנן לעשות בקליפורניה אבל במקום הקים שם חברת אינטרנט עם אחיו בשם ZIP2 החברה נמכר לקומפק כעבור חמש שנים ב 307 מיליון דולר. מאסק לאחר מכן הקים חברת בנקאות אונליין בשם x.com שמאוחר יותר הייתה הבסיס לחברה ששמה היום יותר מוכר PAYPAL שנמכרה ל EBAY ב 1.5 ביליון דולר. ב2002 פתח מאסק את SPACEX המפורסמת שמתמחה בשינוע לחלל וייצור מכונות לשיגור לחלל ב 2004 הוא חבר לחברת טסלה יצרנית המכוניות החשמליות שמניותיה היום מרקיעות שחקים ומהווה את מרבית הונו.

בלוג לעסקים

חיבור סליקת אשראי לעמותה

פרוטוקול מורשה חתימה הוא מסמך שהעמותה יוצרת בהקמת העמותה על ידי "הוועד המנהל" על פי תקנון העמותה. לקבלת אישור ניהול תקין ואישור לסלוק פרוטוקול מורשה החתימה חייב להיות מורכב לפחות מ 2 מורשי חתימה שמורשים יחדיו לא כל אחד לחוד..

קרא עוד »

טיפים להפקת קבלת תרומה

על פי סעיף 35 לחוק העמותות חובה על העמותה להפיק קבלות על מכירות ושירותים בנפרד מקבלות עבור תרומה. העמותה חייבת לציין על קבלות בגין תרומה את המילה תרומה כלומר "קבלת תרומה".

קרא עוד »

עוברים מפטור למורשה? חשוב לדעת

מתי נוציא 2 מסמכים במקום אחד? כאשר התשלום הוא לא מידי כלומר שאנחנו מתבקשים להוציא חשבונית מס טרם קבלת הכספים. במצב זה נוציא ללקוח חשבונית מס וכאשר נקבל את הכסף "נסגור" את החשבונית עם קבלה שמציינת את אופן קבלת התשלום והסכום.

קרא עוד »