F דפי תשלום מאובטחים | תקבול - סליקת אשראי והפקת מסמכים לעסקים
Close

דפי תשלום מאובטחים

מערכת סליקה בענן המאובטח של מיקרוסופט ובהתאם לתקן האבטחה העולמי PCI DSS

דף תשלום הוא דף אינטרנטי מאובטח לחיוב לקוחות ותורמים מרחוק באשראי או בביט.
עמוד הסליקה מאפשר לבעל העסק או העמותה ליצור ללא ידע מקדים דף נחיתה לתשלום.
דף הנחיתה יציג את פרטי העסק שלו עם תיאור קצר והמוצרים או השירותים שהוא רוצה למכור.
עם הכתובת URL של העמוד נוכל ליצור כפתור תשלום שיוטמע בכול המדיות:
מייל, וואצאפ, דיוור, טלגרם, פייסבוק.  
התבצעה עסקה! שהלקוח מכניס את פרטי התשלום ומזין את פרטיו האישיים לבצע את העסקה
נקבל כרטיס לקוח עם הפרטים ותופק לו חשבונית מס קבלה אוטומטית.

דפי תשלום אשר יכולים להשתלב באתרי תדמית בתור חנות או כעמוד גבייה של עמותה עם תשלום תרומות חד פעמיות וחודשיות עם הוראות קבע.
הדף מאפשר גם חיבור לפלטפורמות מסרים פופלריות באמצעות WEBHOOK.
עמוד התשלום משמש גם לבניית הצעות מחיר או דרישות תשלום ושליחה ללקוח במייל בוואצאפ או בטלפון.
ניתן לייצר כמה דפים במקביל עם מספר מוצרים ואפשרויות שונות.

דפי הסליקה של תקבול תומכים בהעברת כספים עם BIT לעסקים וחיוב אוטומטי ללא צורך באישור, הפקת חשבונית אוטומטיות ללא תקרת חיובים.

דוגמאות מלקוחות

דף התשלום מאפשר לשלוח ללקוח בלינק אחד אפשרות לשלם עם "סכום פתוח" או פריט עם מחיר קבוע מראש ובנוסף למלא את הפרטים בעצמו לחשבונית / קבלה בטופס מאובטח. התשלום נעשה באשראי או בביט והלקוח מקבל קבלה או חשבונית אוטומטית במייל.

ניתן להגדיר בעמוד התשלום עסקאות מחזוריות ולגבות עבור מנוי או עסקאות גדולות בסכום ללא פגיעה במסגרת האשראי של הלקוח. פתרון מושלם לעמותות שרוצות לגבות תרומה חד פעמית או חודשית באשראי

ניתן ליצור עמוד עם מוצר בודד או גלריה של מוצרים עם תמונות והוסף לסל עם עגלת קניות שבמסגרתה יוכל הלקוח לבחור בין מספר פריטים עם תצוגת הנחה משלוחים ושדות מותאמים אישית.

לאחר ביצוע התשלום בדף המערכת תוכל להפיק הזמנה, קבלה, חשבונית מס קבלה, קבלת תרומה, ולשלוח ללקוח במייל עם חתימה דיגיטלית. ובתחילת כל חודש המערכת תדווח את ההכנסות באופן אוטומטי להנהלת חשבונות.

דף התשלום מאפשר לעשות הרבה התאמות מיוחדות כמו קופונים, משלוחים ושדות מותאמים אישית לעסקים וארגונים שחשוב להם לקבל עוד פרטים ואישורים בעת הרכישה.

דפי התשלום ריספונסיבים כלומר מתאימים לכל גודל מסך מה שמאפשר ללקוחות לגשת מכול מכשיר שנוח להם ולהזמין מוצר או לשלם על שירות ומגדיל את זמינות העסק לכולם.

את הקישור של עמוד התשלום ניתן להדביק במייל וליצור לינק לתשלום

נשלח ללקוח את המייל בתור הצעת מחיר עם אפשרות לתשלום בסכום פתוח או מוגדר מראש

קישור לעמוד תשלום שנשלח ללקוח למילוי עצמי. הלקוח ממלא את סכום התשלום ואת הפרטים שלו לקבלת חשבונית או קבלה דיגיטלית.

ניתן להקים עמוד תרומה ייעודי לעמותות שמאפשר לגבות תרומה חד פעמית או תרומה חודשית בשילוב מודול הוראות קבע באשראי. את הקישור ניתן לשלוח במייל אות לשים באתר העמותה ולהגדיר שהתורם יקבל את קבלת תרומה אוטומטית למייל שלו.

ניתן להדביק את הכתובת של עמוד התשלום בתוך תמונה של כפתור ולשים באתר תדמית או אתר אשר אין לנו אפשרות מסיבה כלשהי ליישם בו חנות. דף התשלום יכול למכור מוצר בודד, מנויים או מספר רב של מוצרים עם גלרייה.

ניתן לשלוח את דף התשלום עם סכום פתוח או סגור בוואצאפ ללקוחות על מנת שהם ישלמו בעצמם על העסקה שסגרתם ברגע שיהיה להם את הכרטיס כמובן

את כתובת עמוד התשלום ניתן להדביק בפייסבוק וליצור פוסט לתשלום

מי שילחץ על הפוסט יופנה מיידית לדף מאובטח לתשלום.

דף תשלום בנייד

מסלול חודשי

  * עלות הקמה לפטור 99 ₪ , למורשה 139 ₪ , לחברה בע"מ / עמותה 249 ₪

     ** לעבודה עם ספק של חברת אשראי יש תוספת עלות

   *** כול המחירים לפני מע"מ

לקוחות מספרים

השירות הכי אדיב שפגשתי!! סבלנות ומקצועיות שלא הכרתי. תודה על הכל אתם מ ד ה י מ י ם.
לצוות תקבול. רציתי להגיד המון תודה. השירות והמקצוענות שלכם זה לא משהו שפוגשים כל יום. אני עובדת מול ספקים שנים רבות ולקבל שירות טוב זה לא מובן מאליו ואצלכם השירות הוא לא רק טוב הוא מדהים. תמיד זמינים, תמיד נחמדים ותמיד פותרים את הבעיה. ממליצה לכל עסק שמחפש פתרונות סליקה לאי קומרס לבחור בכם. אין עליכם.
רוצה לציין את האפליקציה הנוחה והאינטואיטיבית. השירות מאוד מהיר וזמין והכי חשוב נעים ומקצועי. גם פיתוח והתאמה לפי צרכי לקוח יש כאן... ממליץ בהחלט
אמיר אמסלם
עצמאי
מאז שהתחברתי עם תקבול ההתנהלות שלי בעסק הפכה קלה יותר הפקת החשבוניות/קבלות אוטומטית,העברת התשלומים ישירות לחשבון הבנק. הפקת דוחות להנה״ח מרוכזים ומפורטים. שלמות!!!