F סליקת אשראי מהמחשב והנייד | תקבול - סליקת אשראי והפקת חשבוניות לעסקים |
Close

סליקת אשראי לעסקים

מערכת סליקה בענן המאובטח של מיקרוסופט ובהתאם לתקן האבטחה העולמי PCI DSS

לא סלקת לא שילמת

סליקת אשראי תקבול

סליקת אשראי מהמחשב והנייד בתקני אבטחה PCIDSS עם ממשק ניהול מקיף שמכיל : רשימת לקוחות, מחירונים, דפי תשלום, הוראות קבע, חשבוניות וקבלות דיגיטליות.

מתלבטים? מסלול לא סלקת לא שילמת.. ללא עלות חודשית מאפשר לכם לחייב מהנייד והמחשב וליצור דף תשלום עם חשבוניות וקבלות דיגיטליות.

תקבול ומספר ספק

תקבול וספק חברת האשראי

עבודה עם חברות האשראי מתאימה לעסקים שהמחזור החודשי הממוצע שלהם מעל 15K. עבודה עם מסוף ש.ב.א ומספר ספק של חברת האשראי בתקני אבטחה PCIDSS עם אבטחת עסקאות 3DS. עבודה עם חברות האשראי כרוכה בעלות נוספת עבור מסוף ש.ב.א.  

מסוף חיוב אינטרנטי

מסוף החיוב האינטרנטי של תקבול מאפשר לגשת מטלפון נייד או ממחשב למסך מהיר של חיוב כרטיסי אשראי שבו תוכלו להזין את פרטי האשראי של הלקוח ולקבל אישור מיידי לעסקה וחשבונית מס או קבלה תישלח ללקוח במייל בהדפסה או וואצאפ.

דפי תשלום

דף תשלום אחד חינם לכול מסוף עם דף התשלום לא צריך לרדוף אחרי לקוחות כדי שיתנו לכם פרטי אשראי ופרטים אישיים עם כפתור התשלום של תקבול תוכל לשלוח ללקוח לינק בוואצאפ או במייל בסיום העסקה תקבלו התראה במייל ברגע שהעסקה תיסגר עם כל הפרטים שאתם צריכים והעתק של החשבונית שהופקה ללקוח.

דפי התשלום המתקדמים של תקבול יודעים לחייב עם סכום פתוח או סכום קבוע מראש עם אפשרויות מתקדמות כמו חיוב מנויים, עסקה מושהית, סל קניות, תבניות תצוגה מתקדמות ועוד.. 

הוראות קבע באשראי

במערכת תקבול ניתן לחייב מנויים בהוראות קבע באשראי. את ההוראות ניתן ליצור מתוך מערכת תקבול או על ידי דפי התשלום של תקבול לקליטה יותר נוחה של המנויים. חיוב הוראות קבע נעשה באופן מחזורי עם אפשרות של השהיית עסקה והפקת חשבונית מס או קבלה אוטומטית. מודול הוראות קבע מאפשר לאתרים לעבוד עם חיוב מנויים וטוקנים באופן אוטומטי עם תוספי תקבול או עם API. 

מסלולי מסוף חיוב אשראי

* עלות פתיחת חשבון לסליקה או ביט לעסקים:
לעוסק פטור 99 ₪

לעוסק מורשה 139 ₪

לחברה בע"מ / עמותה 249 ₪

** תוספת לעבודה עם מספר ספק 150 ₪

*** כל המחירים לפני מע"מ

שאלות נפוצות

תקבול מספקת מעטפת שירותים שבהם מסוף אינטרנטי, דפי תשלום, הוראות קבע, תוספי סליקה לאתרים וחשבוניות דיגיטליות שמתחברות לספקי אשראי ומספקות ממשק נוח לתפעול.

כן, אין התחייבות להישאר במסלול וניתן לעבור בין המסלולים השונים והספקים השונים. שימו לב במעבר לעבודה עם חברת אשראי יש תוספת עלות עבור עבודה מול מסוף ש.ב.א

לתקבול יש מגוון מסלולים. מסלול לא סלקת לא שילמת מספק דף תשלום שניתן להקים במערכת תקבול ולשים באתרים אבל תוספי הסליקה של תקבול לא כלולים במסלול זה ויש להם עלות חודשית.

ניתן לחייב עד 12 תשלומים כאשר ישנה עמלה של 0.6% לתשלום מאחר ומקבלים את הכסף מראש במידה ורוצים לקבל את הכסף חודש בחודש לפי כמות התשלומים אז מודיעים לספק האשראי ולא תגבה העמלה מעסקאות עתידיות.

עלות הרשמה חד פעמית לפתיחת המסוף לפי סוג עסק הינה:

עוסק פטור 99 ₪

עוסק מורשה 139 ₪

חברה בעמ / עמותה 249 ₪

למסופי ש.ב.א יש תוספת של 200 ש"ח לעלות ההקמה.

כול המחירים לפני מעמ

הכספים יופקדו רק לאחר אימות העסקה על ידי ספק האשראי ובהתאם לתאריך שנקבע בהסכם האשראי של העסק.

לשאלות נוספות  shahar@takbull.co.il

מה אפשר לעשות עם דף תשלום תקבול

קישור עמוד התשלום של תקבול ניתן להדביק במייל וליצור לינק לתשלום

נשלח ללקוח את המייל בתור הצעת מחיר עם אפשרות לתשלום בסכום פתוח או מוגדר מראש

נדביק את הכתובת של עמוד התשלום תקבול בתוך תמונה של כפתור ונשים באתר תדמית או באתר אשר אין לנו אפשרות מסיבה כלשהי ליישם בו חנות וירטואלית. דף התשלום יכול למכור מוצר בודד, מנויים או מספר רב של מוצרים עם גלרייה.

ניתן לשלוח את דף התשלום של תקבול עם סכום פתוח או סגור בוואצאפ ללקוחות על מנת שהם ישלמו בעצמם על העסקה שסגרתם ברגע שיהיה להם את הכרטיס כמובן עם כפתור ייעודי בתוך המערכת.

את כתובת עמוד התשלום ניתן להדביק בפייסבוק וליצור פוסט לתשלום

מי שילחץ על הפוסט יופנה מיידית לדף מאובטח לתשלום.

מערכות לקבלות תרומה לעמותות

סליקה לעמותות ומלכ"רים מערכת סליקה בענן המאובטח של מיקרוסופט ובהתאם לתקן האבטחה העולמי PCI DSS מערכות לקבלות תרומה לעמותות אישור רשות המיסים להפקת קבלות דיגיטליות

קרא עוד »

חיוב הוראות קבע

הגדרת תאריך חיוב מיועד להשהיית החיוב , מגדיר את החיוב הראשון של ההוראה לחיוב.
לדוגמא : אם נרצה שההוראה תתחיל מעוד חודשיים

קרא עוד »

לקוחות מספרים

ג'קלין כהן
VOFFICE
קרא עוד
שירות אדיב וסבלני. נח וכיף שיש עם מי לדבר
אתי כהן
סוחרים עם אתוש
קרא עוד
מאז שהתחברתי עם תקבול ההתנהלות שלי בעסק הפכה קלה יותר הפקת החשבוניות/קבלות אוטומטית,העברת התשלומים ישירות לחשבון הבנק. הפקת דוחות להנה״ח מרוכזים ומפורטים. שלמות!!!
מאור תורג'מן
מכון יגדיל תורה
קרא עוד
תודה רבה על שירות אדיב מקצועי וזמינות גבוהה ושירות מהיר, ממליץ בחום ובנוסף לכל השירות המקצועי גם נותנים פתרונות בתוך האתר, והממשק נח ביותר, שירות נח גם של קבלות. שמח שבחרתי תקבול! תודה רבה!
אמיר אמסלם
עוסק פטור
קרא עוד
רוצה לציין את האפליקציה הנוחה והאינטואיטיבית. השירות מאוד מהיר וזמין והכי חשוב נעים ומקצועי. גם פיתוח והתאמה לפי צרכי לקוח יש כאן... ממליץ בהחלט
מגי חרוב אמויאל
כתיבה ושיווק דיגיטלי
קרא עוד
שירות אמין ואדיב, תמיד עונים ומוכנים לעזור , תענוג לעבוד איתם , ממליצה לכל עסק !!
ניר דויד נקפד
מוצרי קוסמטיקה
קרא עוד
שירות כזה לא קיבלתי באף מקום וגם מאוד נח וקל לתפעול אני מאוד ממליץ !
רונן ספיר
אילוף כלבים
קרא עוד
ליווי לאורך כל הדרך עם סבלנות ושירות נהדר! עלות השווה לכל כיס!
מיכאל פינקלשטיין
קלינאי תקשורת
קרא עוד
התחלתי לעבוד איתם לאחרונה וזכיתי לקבל סיוע וליווי אישי מיידי גם בשעות לא שגרתיות עם מענה לאינסוף שאלות שהיו לי. האתר נח לשימוש. ממליץ.
הקודם
הבא