F תוספי וורדפרס שאסור לפספס – תקבול
Close

1.      ShortPixel Image Optimizer – אחד התוספים המרשימים שיצאו לאחרונה בתחום אופטימיזציה של תמונות בקבצים. SHORTPIXEL יודע לקחת כול תמונה שתעלו לאתר ולהוריד ממנה את הנפח בשיעור של כמעט 60% ללא פגיעה באיכות התמונה. ShortPixel מורידה את נפח התמונה באמצעות אלגוריתם מיוחד שיודע להוריד את כול המידע שלא רלוונטי כמו מיקום שעה תאריך ועוד כול מיני חתיכות מידע שהוצמדו לקובץ התמונה ולא נחוצות בהצגה באתר. התוצאה אתר עם תמונות מרשימות ואיכות גבוהה ומהירות טעינה גבוהה במיוחד ללא תמונות עם משקל גדול שמכבידות על הטעינה.

2.      WP Rocket – תוסף קאש ואופטימיזציה בתשלום. אחד התוספים המובילים לשיפור מהירות הטעינה של האתר ויצירת זיכרון מטמון יעיל. תוסף רוקט מאיץ את זמני התגובה והטעינה של האתר שלכם לגולשים, ישנם הרבה תוספי קאש אבל תוסף רוקט הוא ללא ספק אחד היותר פופולריים גם בגלל שיש בו אפשרויות אופטימיזציה מאוד מקיפות וגם בגלל שהכול נמצא בתפריט יחסית ידידותי למשתמש וקל לתפעול מה שמקל משמעותית על תהליך שיפור המהירות של האתר. שימו לב התוסף הזה לא מיועד למשתמשים מתחילים מאחר והגדרה לא נכונה ושימוש בו עלול לפגוע באתר שלכם במיוחד אם יש לכם שם תוספים ששולטים בגרפיקה של האתר כמו אלמנטור.

3.      Facebook for WooCommerce תוסף חינמי חשוב לבעלי אתרי חנות שרוצים לסנכרן את האתר שלהם לחנות פייסבוק. התוסף הזה יאפשר לכם לסנכרן את הפיקסל של פייסבוק ואת המוצרים מהאתר שלכם לחנות שלכם בעמוד העסקי בפייסבוק בצורה כזאת שכול מוצר שיתווסף לאתר אוטומטית גם יעלה לחנות בפייסבוק ואינסטגרם.

4.      WP Statistics תוסף חינמי זה חשוב לניתוח התנועה באתר וגם לניטור בזמן אמת של הגולשים. נכון אפשר להסתכל בגוגל אנליטיקס לראות מה קורה אבל חשוב תמיד שיהיו לנו שני כלים שנוכל לנטר את הגולשים שלנו. תוסף זה יאפשר לנו לראות בפאנל האתר עצמו את כול נתוני הגולשים שלנו באתר עם ניתוח על הכתובת ממנו הם גולשים וגם מראה לנו באתר העצמו כמה גולשים נמצאים בו כרגע (טוב שנרצה לעדכן דברים באתר).

5.      CTX Feed – תוסף חינמי לחנויות ווקומרס שמאפשר יצירת פיד של מוצרים שמסונכרן לכרטיסי מוצר של גוגל שופינג. ישנם הרבה תוספים שמציעים את השירות אבל CTX הוא בין היחידים שבונה את הפיד ומקבל אישור מגוגל על המוצרים ללא התאמות מיוחדות.

6.      WooCommerce Conversion Tracking – תוסף למעקב אחרי המכירות מומלץ ע"י צוות התמיכה של גוגל. עם הכלי הזה תוכלו לעקוב בקלות מאיזה קמפיין פרסומי של גוגל ADS הגיעה המכירה בכלי האנליטיקס של גוגל( או המרה בשפת המשווקים).

7.      Code Snippets – תוסף חינמי שמאפשר למשתמשי וורדפרס מתקדמים ל"חסוך" התקנת תוספים על ידי שילוב קטעי קוד פשוטים. קטעי הקוד שנקראים גם "SNIPPETS" עושים את אותה פעולה שאנחנו מחפשים לעשות ללא התקנת תוסף נוסף ולעיתים מיותר. היתרון של ה SNIPPET הוא מהירות וחיסכון אבל שימו לב שלמצוא את הSNIPPET הנכון זה לא תמיד משימה קלה ושילוב SNIPPET לא מתאים יכול לגרום לבעיות באתר.

8.      HOTJAR – תוסף חינמי מומלץ לבעלי אתר חדשים שמעוניינים לראות מה הגולשים עושים באתר. HOTJAR מקליט את הגלישה בווידאו ונותן לכן לצפות בקטעי הוידאו של הגולשים עם ניתוחים של מקומות חמים שבהם תוכלו לראות איפה הגולשים הכי הרבה מזיזים את העכבר או לוחצים.

בלוג לעסקים

חיבור סליקת אשראי לעמותה

פרוטוקול מורשה חתימה הוא מסמך שהעמותה יוצרת בהקמת העמותה על ידי "הוועד המנהל" על פי תקנון העמותה. לקבלת אישור ניהול תקין ואישור לסלוק פרוטוקול מורשה החתימה חייב להיות מורכב לפחות מ 2 מורשי חתימה שמורשים יחדיו לא כל אחד לחוד..

קרא עוד »

טיפים להפקת קבלת תרומה

על פי סעיף 35 לחוק העמותות חובה על העמותה להפיק קבלות על מכירות ושירותים בנפרד מקבלות עבור תרומה. העמותה חייבת לציין על קבלות בגין תרומה את המילה תרומה כלומר "קבלת תרומה".

קרא עוד »

עוברים מפטור למורשה? חשוב לדעת

מתי נוציא 2 מסמכים במקום אחד? כאשר התשלום הוא לא מידי כלומר שאנחנו מתבקשים להוציא חשבונית מס טרם קבלת הכספים. במצב זה נוציא ללקוח חשבונית מס וכאשר נקבל את הכסף "נסגור" את החשבונית עם קבלה שמציינת את אופן קבלת התשלום והסכום.

קרא עוד »